Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza dla czystego powietrza w pomieszczeniu

frau am fensterCzyste i przede wszystkim świeże powietrze oddziaływuje pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Z przemysłu, komunikacji oraz innych źródeł emisji przedostaje się dziennie bardzo duża ilość drobnego pyłu do powietrza. To obciążające drogi oddechowe powietrze dostaje się do naszych pomieszczeń mieszkalnych, gdzie dodatkowo dochodzi jeszcze kurz, odchody roztoczy itp.

W efekcie pomieszczenia mogą być bardziej obciążone niż powietrze na zewnątrz przy bardzo ruchliwej ulicy. Oczyszczacz powietrza czyści powietrze znajdujące się w pomieszczeniach i dba o czyste oraz przede wszystkim świeże i naturalne powietrze w pomieszczeniach.

ŚWIEŻE i CZYSTE powietrze to nasze najważniejsze i najwartościowsze źródło życia

Ponad 90 % czasu ludzie spędzają w zamkniętych pomieszczeniach, wdychają i wydychają w tym czasie ok. 10000 litrów powietrza. Oczyszczacz powietrza vivenso pracuje na zasadzie wzorca z natury! W naturze deszcz oczyszcza i powoduje powstawanie świeżego i przyjemnego powietrza, deszcz również oczyszcza powietrze ze szkodliwych substancji. Oczyszczacz powietrza vivenso potrzebuje do pracy 3 litrów wody, zasysa powietrze z pomieszczenia wraz ze szkodliwymi substancjami i wiąże je z wodą. W wodzie te substancje szkodliwe, jak np. kurz, drobinki pyłu, pyłki oraz wszystkie cząsteczki znajdujące się w powietrzu są „prane” i wiązane w zbiorniku na brudną wodę, a świeże, oczyszczone i tym samym wzbogacone  powietrze wraca do pomieszczenia.

Zmyj łatwo brzydkie zapachy z oczyszczaczem powietrza vivenso

Również zapachy w pomieszczeniach takie jak zapachy z kuchni lub dym papierosów zakłócają klimat mieszkalny! Te zapachy są neutralizowane za pomocą oczyszczacza powietrza vivenso, wiązane i w razie potrzeby wzbogacane olejkami eterycznymi.

Oczyszczacz powietrza marki vivenso potrzebuje tylko 3 litrów wody, nie ma potrzeby posiadania jakichkolwiek suchych filtrów

Oczyszczacz powietrza marki vivenso potrzebuje tak jak i natura tylko wodę do oczyszczania powietrza atmosferycznego lub pomieszczeń. Oczyszczacz powietrza marki vivenso wiąże z wodą do 99,998% kurzu, drobinek kurzu, zapachów i innych substancji szkodliwych. Oczyszczacz powietrza marki vivenso ułatwia nie tylko oddychanie, lecz sprawia też, że  prace domowe stają się przyjemniejsze. Im mniej kurzu w powietrzu znajdującym się w pomieszczeniach, tym mniej osadza się kurzu na meblach i na podłodze. Tak oto oczyszczacz powietrza marki vivenso jest idealnym rozwiązaniem oszczędzania czasu i ułatwiającym prace domowe!

Dzięki olejkom zapachowym z naszego asortymentu w połączeniu z oczyszczaczem powietrza marki vivenso mogą Państwo nadać swojemu mieszkaniu indywidualny zapach. Poczuj i delektuj się świeżością i czystością po zastosowaniu oczyszczacza powietrza marki vivenso. Dzięki korzystnemu oczyszczaczowi powietrza „made in germany” KAŻDY, obojętne czy alergik czy nie, może w końcu odetchnąć!